Montebello 2C - 3 Bdr 3 Bath Ocean View
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής |
| Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο Ένα γήπεδο γκολφ Ιππασία Ψάρεμα Ποδηλασία | Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Montebello 2C - 3 Bdr 3 Bath Ocean View Playa Herradura απέχει περίπου 1 χλμ. από φυσικά τοπία, όπως Playa Herradura, και παρακινεί τους επισκέπτες να ασχοληθούν με ιππασία, ποδηλασία και ψάρεμα. Αυτή η βίλα με 3 μπάνια έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει 6 άτομα και διαθέτει τζακούζι.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από χώρους οικογενειακής ψυχαγωγίας, όπως Neo Fauna CR.
Οι επισκέπτες του της βίλας Montebello 2C - 3 Bdr 3 Bath Ocean View μπορούν να απολαύσουν τη θέα στον ωκεανό.
Αυτό το κατάλυμα παρέχει πρόσβαση στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, που διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. LANTERNA Italian Steakhouse σερβίρει πιάτα ιταλικής κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση μόνο 200 μέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Καζίνο
- Υδάτινο πάρκο
- Κήπος
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Κέντρο γυμναστικής
- Θαλάσσια σπορ
- Ιππασία
- Ποδηλασία
- Ένα γήπεδο γκολφ
- Ψάρεμα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Κέπος από η βίλα Montebello 2C - 3 Bdr 3 Bath Ocean View;
Η βίλα Montebello 2C - 3 Bdr 3 Bath Ocean View απέχει 80 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Κέπος. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα Montebello 2C - 3 Bdr 3 Bath Ocean View;
Η βίλα Montebello 2C - 3 Bdr 3 Bath Ocean View δέχεται μόνο American Express, Discover και Diners Club.